Ознака: Адријана Алачка

Сцена

Поранешниот сопруг на Алачки ужива во љубовта со нашата позната водителка

Седум години по разводот од фолк пејачката и ТВ водителка на кулинарска емисија, Адријана Алачка, тој ја покажа својата нова избраничка пред јавноста. Станува збор за познатата водителка Марина Дојчиновска, […]