Ознака: Адријана Будимир

Сцена

Беше најголема љубов на Тоше: Денес е мажена и има син, еве како изгледа Андријана Будимир

Поранешната ракометарка Андријана Будимир беше негова најголема љубов. Андријана Будимир денеска е среќно мажена и има едно дете, синот Максим. Пет години по трагичната смрт на пејачот Андријана Будимир се […]