Ознака: Адријана Кеш

Сцена

Адријана Кеш се спореди со Цеца Ражнатовиќ: Дали оправдано ја бара сличноста со фолк дивата?

Фолк пејачката Адријана Ацеска неодамна се одлучи за промена на имиџот и ја затемни нијансата на косата која сега исто така е пократка, а направи и шишки. Оваа промена очигледно […]