Ознака: Адријана Чортан

Сцена

Гори Инстаграм: Поранешната љубов на Жељко Јоксимовиќ со фотографии од одмор

Српската водителка Адријана Чортан, која со години беше заљубена во пејачот и композитор Жељко Јоксимовиќ, ужива на одмор со свршеникот Немања, а двојката како дестинација за одмор го избра Родос. […]