Ознака: Адријано Галијани

Меѓународен фудбал

Галијани: Робињо и Пато си заминуваат…

Потпретседателот на Милан, Адријано Галијани призна дека понудите за Пато и Робињо пристигнале и дека Бразилците во јануарскиот преоден трансфер-период најверојатно ќе го напуштат клубот. Конечно стигна потврда од екипата […]