Ознака: Аердором

Локална самоуправа

Почна пријавувањето за турнирот во мал фудбал „Скопје 2016“

Деновиве почна пријавувањето за петтиот по ред турнир во мал фудбал „Скопје 2016“, кој се одржува во Спортскиот центар „Ново Лисиче“.Пријавувањето за турнирот ќе трае до наредниот петок, 26.8.2016 година, […]