Ознака: аеродром Атланта

Свет

Двегодишно дете заврши на лента за багаж на аеродром во Атланта (ВИДЕО)

Двегодишно дете од американската држава Атланта се качило на аеродромската лента за багаж, по што завршило во болница. Детето избегало од својата мајка и се качило на подвижната лента на […]