Ознака: Азуса Сакамото

Занимливости

Опседната е со Барби, но малку “забегала“, па потроши 100.000 долари

Азуса Сакамото ја купила нејзината прва барбика кога имала 15 години. Сега, 22 години од тогаш, денес е најголемата обожавателка на светот на сè што е поврзано со барбиките. Но, […]