Ознака: АИП

Вести

Реакција на АИП: Членовите на Асоцијацијата се среќни што не се српски Курир

Асоцијалцијата на Интернет портали во писмено соопштение реагираше на текст објавен во српскиот портал Курир.рс.Соопштението го пренесуваме интегрално: Асоцијацијата на интернет портали најостро реагира на срамниот, манипулаторски и тенденциозен текст […]