Ознака: ако сака

Сцена

Вистина или “рекла – казала“ – Душко контактирал со Врањеш

Во недостаток на нови информации, се чини, за да се забавува јавноста почнаа да кружат трачевите. Наводно, Душко и кажал на Карлеуша дека контактирал  со Огњен, и дека во иднина […]