Ознака: актери

Сцена

Ова се најлошо облечените на Оскарите 2019- особено ќе се изненадите од една актерка

Вчера вечер на црвениот тепих продефилира холивудската елита. Меѓу нив имаше гламурозни и елегантни креации, но неизбежни се и модните катастрофи. Погледнете ги најлошо облечените на Оскарите 2019.

Сцена

7 актери заради кои жените гледаат турски серии

Турција полека, но сигурно го освојува телевизискиот простор, барем кај нас. Иако не сите се воодушевени од турските серии и нивната содржина, сепак би се „жртвувале“ и би изгледале неколку […]

Сцена

СОВРШЕНИ: Новите фотографии на Дефне и Омер ќе ве остават без здив!

Бариш Ардуч, омилениот и најскапо платениот турски актер не сопира со работа, особено пред промоцијата на филмот „Време за среќа“ која ќе се случи на 12-ти ноември.Токму поради тоа медиумите […]

Сцена

ФОТО: Убавата Хазал од Парампарче „заљубена до уши“ во приватниот живот: Еве како изгледа нејзиното момче!

Алина Боз, девојката која ја запознавме како Хазал во хит серијата „Парампарче“ исто како и својата колешка од серијата, Џансу, стои од

Видео

Како навистина глумците снимаат сексуални сцени!

Кога гледате филм, сексуалните сцени изгледаат  толку реално што просто не можете да поверувате дека се работи  за глума. Затоа сите, барем еднаш, сме се запрашале, што  навистина се случува […]

Занимливости

Секој треба да има порно ѕвезда во себе

На секој му треба некаков идол кон кој може да се стреми во животот. Да се има идол,е важен дел од процесот на растење. Како ќе се развиете како личност, ако не знаете во која насока сакате да се движите?   […]