Ознака: актерки

Сцена

Заработуваат како луди! Ова се најплатените холивудски актерки!

Ѕвездата на трилогијата „Hunger Games“ се искачи на врвот на листата на најплатени актерки на денешнината, според магазинот „Forbes“.26-годишната Џенифер Лоренс, по втор пат последователно ја освојува оваа титула, со […]