Ознака: актер

Сцена

Познат млад актер изврши самоубиство

Бред Буфанда, кој ја толкуваше улогата на Феликс Тумбс во популарната американска серија „Veronica Mars“, изврши самоубиство на 34 – годишна возраст.„Потполно сме скршени. Беше исклучително талентиран млад актер и […]

Сцена

Легендарниот актер повеќе не личи на себе!

Легендарниот актер Џек Николсон, наводно бил на операција за стеснување на желудникот поради вишокот на килограми кои во последно време почнаа да му го загрозуваат животот.Актерот е „уловен“ на утакмица, […]

Сцена

Познат млад американски актер изврши самоубиство

Бред Буфанда, кој ја толкуваше улогата на Феликс Тумбс во популарната американска серија „Veronica Mars“, изврши самоубиство на 34 – годишна возраст.„Потполно сме скршени. Беше исклучително талентиран млад актер и […]

Занимливости

Неверојатно: Бил протеран од една земја бидејќи бил премногу убав!

Омар Боркан е манекен, фотограф, актер и поет од Дубаи, чие име станало познато на широката јавност кога пред три години бил депортиран од Саудиска Арабија, бидејќи бил премногу убав.Ова […]

Сцена

Погледнете како изгледа малиот Синан од „Мојот син“ со кратка коса

Погледнете како изгледа малиот Синан со краткакоса, момчето кое ги освои срцата  на гледачите.Неодоливиот Синан од хит серијата на Сител, „Мојот син”, е ѕвезда на само 9 години. Неговата долга […]

Сцена

Ричард Гир непрепознатлив! Не остана ништо од славниот заводник

Ричард Гир некогаш беше најголем заводник, но остае и стана непрепознатлив.Ричард Гир некогаш се вбројуваше меѓу најголемите холивудски заводници. Актерот денес има 67 години и изгледа непрепознатливо. Ги нема мускулите, […]