Ознака: актер

Сцена

Била 20 години помлада од холивудскиот актер: По 11 години брак се разведоа!

Славниот актер се разведе од сопругата, со која бил во брак 11 години.Николас Кејџ се развел од сопругата Алис Ким. Нивната приказна е како од сценарио за филм или книга. […]

Сцена

Моќен СОВЕТ од Ричард Гир! Само три зборови му го промениле животот на подобро!

Славниот актер, открил како во секоја ситуација да излезе победник и да не дозволува негативните емоции да го совладаат, и тоа со помош на само една реченица!Постои моќна вежба, многу […]

Сцена

„Ловецот на крокодили“ се превртува во гробот: Расел Кроу ја „теши“ вдовицата на Стив Ирвин

Во Холивуд се шушка за аферата на славниот актер и вдовицата на славниот „ловец на крокодили“, која не би била проблематична, доколку Кроу не е оженет.Стив Ирвин, погина пред 10 […]

Сцена

БОЛЕСТА ГО ПРОМЕНИЛА! Чарли Шин ги предупредува другите да не ја повторат неговата грешка!

Признанието на познатиот актер Чарли Шин дека е ХИВ позитивен, ја шокираше јавноста. Еден производител на кондоми, решил да го искористи него како ново заштитно лице.Контроверзниот Шин, се појавува во […]

Видео

Жените ШОКИРАНИ! Омилениот холивудски заводник денес изгледа вака

Познатиот холивудски заводник, малку се запуштил.Жените останале шокирани кога во јавноста се појавиле фотографии од британскиот актер Хју Грант (55) од одмор. Не само што накачил килограми, неговото тело прилично […]

Сцена

Фото: Езел фатен со маж

Сите ги слушнавме шпекулациите во јавноста дека турскиот актер Кенан Имиразалиоглу е хомосексуалец. Но Кенан, или за нас попознат како Езел, ги демантираше овие гласини и конечно целата фама околу неговата […]