Ознака: активисти на СДСМ

Вести

ВЕЧЕР: Паднаа дилери од Тетово, активисти на СДСМ – на пат да компензираат дрога за БМВ

Во рамки на акција за сузбивање на криминални групи, полицијата уапси три лица од Тетово.Станува збор за Сами Ф.од с.Одри-Општина Теарце (активист за СДСМ на терен, во првиот и вториот […]