Ознака: акција олуја

Сцена

ТЕНЗИИ НА НАСТАПОТ НА БРЕМЕНАТА СЕКА: Рафално пукање од калашников!

Со рафално пукање од калашников Д.М. (41), го прекина концертот на пејачката Сека Алексиќ кој по полноќ започна во еден ноќен клуб.Според неофицијални информации, овој жител на Љубушак бил еден […]