Ознака: аланис морисет

Сцена

Пејачката КОНЕЧНО ја покажа својата ќеркичка!

Славната Аланис Морисет, им ја покажа на обожавателите својата ќерка.Мајка по втор пат! Аланис Морисет (42) и нејзиниот сопруг Марио Тредвеј, добија друго дете, ќерката Оникс Солас. На фотографијата каде […]

Сцена

Познатата пејачка е БРЕМЕНА, а со оваа ФОТОГРАФИЈА ги воодушеви обожавателите

Познатата пејачка е бремена и го израдува своите фанови со необична фотка.Аланис Морисет (42), го очекува своето второ дете, а со најновата фотографија и пораката крај неа, ги воодушеви своите […]