Ознака: албанка

Балкан

Старец нарачал млада Албанка за 3000 евра и еве како поминал!

Старецот за идната сопруга дал дури  3000 евра, а иако  очекувал жена од 35  години  му  донеле сдевојче од 19 годиниКако  што  изјавил за локалните медиуми тој  за исната сопруга  […]

Видео

Албанската презентерка која го ВОЗБУДИ Балканот!

Сигурно веќе ви е познато зошто!Облечена во сако. И само сако.  Со бујното деколте на видик, ретко кој можеше да се сконцентрира на содржината на вестите… Погледнете го видеото:Облечена во […]