Ознака: Албина Мукаметзјанова

Занимливости

Убавата стјуардеса пронајдена мртва во луксузен хотел- пред да и го откријат телото вработените откриле нешто вознемирувачко

Руската стјуардеса Албина Мукаметзјанова (23) е пронајдена мртва во хотелска соба, пренесуваат руските медиуми. Нејзиниот леш е пронајден во када полна со вода во хотелска соба во близина на меѓународниот […]