Ознака: александар дерменџиев

Издвојуваме

Реакција на ТК Прилеп за тврдењата на Локвенец: Бележиме постојан раст и развој на портфолио на производи

Реакција во врска со наводите искажани на денешната прес конференција на СДСМ од страна на пратеникот Хари Локвенец.„Можете да зборувате за сѐ, но не и за тоа дека некој нешто […]