Ознака: александар корниц

Вести

ВИДЕО: Српските спонзори на Зоран Заев шмркаат кокаин

Во емисијата „Медиумска кал“ што се емитува на ТВ Пинк беше објавена тајна снимка на која се гледа како поранешниот директор на српски „Курир.рс“, Александар Корниц, шмрка кокаин. Корниц беше […]