Ознака: александар ранковиќ

Балкан

Александар се разнесе со бомба кашикара: Непосредно пред смртта…

Вистинска драма се случи вчера во Србија кога 36-годишниот Александар Ранковиќ во семејната куќа зборувал на телефон со своите родители, па се разнел со бомба кашикара.Полицијата се сомнева дека се […]