Ознака: Александар Родиќ

Вести

Српските медиуми: Медискиот мафијаш Александар Родиќ од себе прави „политичка жртва“ за да ги избегне долговите

Весникот „Слободен печат“ кој сопственикот на српски Курир Александар Роџиќ го купи во октомври минатата година отворено го поддржува Зоран Заев и СДСМ и поради тоа новоизбраниот премиер на Македонија […]