Ознака: александар ружин

Вести

Опозицијата повторно со навреди кон обичниот народ: Ружин плука по Македонците на социјалните мрежи

Откако љубовните видеа на Александар Ружин наидоа на потсмев кај целата македонска јавност, тој со спонзорирани постови плука по македонскиот народ.Она што почна како пародија на љубовно видео, огорченоста на […]

Фото

Александар Ружин попопуларен од Цеца во моментов на Јутјуб

Императорот Александар Ружин одлучи да го освои светот, но пред да загризе толку голем залак, реши прво да го зголеми влијанието на Балканот.Откако љубовната порака на Александар и неговата избраничка […]