Ознака: александар трајков

Вести

„Денешен“: Насилникот на Заев тепа, а адвокатот им се заканува на медиумите што информираат

Преку адвокатот на Зоран Заев, неговиот телохранител се заканува со тужби до медиуми затоа што информираат за неговото насилничко однесување во Струмица, пишува Денешен.Порталот ја објави и заканата која била […]

Вести

Бодигардот на Заев тепал и малтретирал деца во дискотека, Спасовски крие

Десетина момчиња и девојчиња се нападнати вчера во дискотека во Струмица од обезбедувањето на Заев. Се работи за Александар Трајков, познат како лично обезбедување на лидерот на СДСМ од струмичкото […]