Ознака: александар јаќимовиќ

Балкан

Запалила свеќа на гробот од синот: По неколку секунди ја дочекал хорор!

Биљана Јаќимовиќ, мајката на навивачот на Црвена Ѕвезда, Александар Јаќимовиќ (21) кој пред шест месеци е избоден со нож во тепачката на навивачи во Чачак, се запилила на гробот на […]