Ознака: Александар Јововиќ

Сцена

Оставете го Александар на мира! Цеца за прв пат ја открива вистината за нејзината врска со младиот манекен!

Точно е дека сум на Кипар за роденден, но со одредени членови на семејството и секако дека Александар не е овде“, изјавила Цеца.Вистински хаос во јануари предизвика веста дека Цеца […]