Ознака: Александра Илиевска

Сцена

Македонската водителка стана мајка: Бебето Сара доби многу подароци

Водителката на „Брза кујна“ Александра Илиевска роди ќерка Таа вчера на својот Инстаграм профил сподели фотографија со подароци и балони во розова боја, преку кои соопшти дека на 23-ти јануари […]

Сцена

Александра Илиевска само што не се породила: ТВ водителката е ултра згодна и покрај големиот стомак

Неодамна од содржините на Вистина.ком.мк ја дознавте причината зошто ТВ водителката Александра Илиевска повеќе не е дел од кулинарското шоу „Брза кујна“. Александра за нашиот и Ваш медиум откри дека […]