Ознака: Александра Кејн

Занимливости

Исфрлила само неколку работи од исхраната, а по 7 дена го покажала рамниот стомак и извајаните стомачни мускули

Британската реалити ѕвезда Александра Кејн споделила фотографии од нејзиното тело со своите 1,4 милиони следбеници за да открие како патувањата, одредената исхрана и физичката активност можат да влијаат на изгледот. […]