Ознака: александра накова

Сцена

Александра Накова доби венчален прстен за својот роденден

Македонската старлета, Александра Накова која денес го слави својот роденден доби уникатен подарок. Имено таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа прстен кој наликува на венчален. […]

Фото

Фото: Накова се соблече

  Познатата македонска старлета Александра Накова направи новогодишна фотосесија за телевизискиот магазин „Бекстејџ“. Мораме да признаеме дека таа изгледа прекрасно како и секогаш. Уживајте во нејзините последни фотографии.