Ознака: Александра Приовиќ

Сцена

Нападната снаата на Лепа Брена

Познатата српска пејачка Александра Пријовиќ очигледно ја осети лошата страна на славата изминатиов викенд.Пејачката на еден настап газдите ја терале да пее цела вечер иако договорот бил таа да отпее […]