Ознака: александра јанева

Сцена

„Најмило мое“ е најновото од Александра Јанева

Младата струмичанка Александра Јанева деновиве го претстави својот најнов музички проект со малку поинаков и подинамичен летен звук.Премиерното претставување на најновата композиција „Најмило мое“ се случи на годинашното 23 издание […]