Ознака: Александрија Волистон

Занимливости

Горда мајка: Родила 4 бебиња во една година

Жена од Вест Палм Бич, САД, минатата година родила две двојки близнаци, јави телевизискиот канал ВПТВ. Имено, во март минатата година Александрија Волистон родила две момчиња – Марк и Малакај. […]