Ознака: Алексина Грахам

Сцена

Ангелот на „Викторија“ има коронавирус, мислела дека има труење од храна

Ангелот на „Викторија“ има коронавирус, мислела дека има труење од храна Англиската манекенка Алексина Грахам (30), која минатата година почна да работи за познатиот бренд „Викторија сикрет“, објави на „Инстаграм“ […]