Ознака: Алексиј

Сцена

Дарко Лазиќ проговори за поранешната сопруга и ќерката: „ Многу би скал да се запознае со братчето“

Дарко Лазиќ признал дека неговата поранешна сопруга повеќе одлучува околу нивната ќерка Лорена отколку тој. Лорена се уште не го запознала својот помал полубрат Алексеј, а Дарко не крие колку […]

Сцена

Дарко Лазиќ го изнесе синот од болница: Откри на кого личи бебето, а тоа што го има на раката ќе ви докаже дека живее нов живот по несреќата

Српскиот пејач Дарко Лазиќ денеска го изнесе својот син од болница заедно со неговата свршеница Марина Гагиќ. Заедно со пејачот во болницата дојдоа неговите пријатели, а тој заедно со ново […]

Сцена

Дарко Лазиќ доби син! Еве кое има пејачот го избра за својот наследник само поради значењето на истото низ историјата

Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина Гагиќ денес во раните утрински часови станаа родители. Марина се породи во 7 часот и 15 минути, а Дарко среќните вести веднаш ги сподели […]