Ознака: Алекс Родригез

Сцена

АЛЕКС РОДРИГЕЗ Ѝ СЕ ОДМАЗДУВА НА ЏЕЈ ЛО? Фатен со бившата девојка, се шушка дека се во врска!

Американските медиуми деновиве внимателно го следат љубовниот живот на Алекс Родригез, со кого Џеј Ло раскина само две недели пред да биде фатена за прв пат со Бен Афлек. Поранешниот […]

Сцена

СЕ ЗА ДА ЈА ЗАБОРАВИ ЏЕЈ ЛО Алекс контактираше ТВ-водителка која е во брак

Водителката раскажа сè, а тој е полн со комплименти Додека пејачката и актерка Џенифер Лопез ужива во старо-новата романса со Бен Афлек, нејзиниот поранешен свршеник, поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез […]

Сцена

Џеј Ло уживаше во прекрасната Доминиканска Република

Џеј Ло моментално ја снима претстојната комедија ,,Shotgun Wedding ” Доминиканската Република со Џош Духамел, но суперarвездата сепак најде време за некоја фотографија со нејзиниот вереник, Алекс Родригез. Споделувајќи три […]

Сцена

Погледнете ја новата вила од 40 милиони долари на Џенифер Лопез и Алекс Родригез

Приватниот живот на холивудските ѕвезди секогаш е интересен за јавноста и медиумите, за јавноста е посебно интересно во какви куќи живеат тие. Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез и нејзиниот свршеник […]

Сцена

Парот го продава својот заеднички имот – Џеј Ло и Алекс Родригез ставаат крај на својата врска?

Светските медиуми сè повеќе пишуваат дека дошол крајот на љубовта помеѓу Џенифер Лопез и Алекс Родригез. “Нивниот однос повеќе не е како на почетокот. На Алекс започнало да му смета […]

Сцена

Вереникот не се одвоил од неа: Џенифер Лопез се појавила во издание во кое ретко може да ја видиме!

Џенифер Лопез се појавила на модна ревија со вереникот Алекс Родригез, а со својот изглед направила сите да гледаат во неа, наместо во моделите. Родригез не се одвојувал од Џенифер, […]