Ознака: Алекс Џејмс

Сцена

Популарен музичар ја шокираше јавноста: „Ја немам измиено косата 10 години!“

Басистот на англискиот рок бенд „The Blur“, Алекс Џејмс, призна дека издржал цела деценија без да ја измие косата.Овој 47-годишен рокер, кој инаку произведува и сирење на фарма во Котсволдс, […]