Ознака: АЛЕК ЃОРЃИЕВ

Останати спортови

Два бронзени медали за неготинските борачи

Два бронзени медали освоија борачите од Одновното општинско училиште „Страшо Пинџур” од Неготино на Државното првенство во борење за ученици во основни училишта кое се одржа вчера во Радовиш. За […]