Ознака: алек

Сцена

Алек Болдвин очекува дете со новата сопруга

 Актерот Алек Болдвин и неговата нова сопруга Хилариа Томас Болдвин го очекуваат првото дете, објави во вторникот портпаролот на актерот.Педесет ичетиригодишниот Алек Болдвин се ожени за неговата своја инструкторка по […]