Ознака: Алесандро Егер

Занимливости

Oмиленото момче од Киндер чоколадото е родено во Белград: Сега има 29 години и изгледа неверојатно

Сите го знаат момчето од корицата на детското чоколатце „Киндер“ кое нема кој не го пробал. Епа, момчето кое ви се насмевнува од корицата се вика Алесандро Егер и веќе […]