Ознака: алесандро моџи

Сцена

Ја изгуби невиноста со Роналдо, со Балотели има ќерка, а сега се мажи за милијардер!

Италијанската старлета, пејачка и телевизиско лице Рафаела Фико, вниманието на јавноста го привлече со изјавата дека невиноста ја загубила со Кристијано Роналдо.По таа романса влета во креветот и на проблематичниот […]