Ознака: алигатор

Видео

Видео: Овој СТАРЕЦ фатил 2 девојки како ГОЛИ се бањаат во неговиот базен! Нема да верувате што направил…

 Дали би им се придружиле на 2 голи девојки во базен или би ги избркале надвор?Што би направиле вие кога во својот базен (нормално кога би имале базен) здогледате група […]

Живот

Ужас во Дизниленд: Алигатор растргна дете од рацете на татко му и го одвлече во вода

Американската полиција трага по 2-годишно момче кое алигатор го зграбил и одвлекол во вода. Ова се случило на плажата на хотел од ленецот „Дизни“ во близина на градот Орландо на […]