Ознака: Алиса Милано

Сцена

Еве што ми направи коронавирусот: Холивудска актерка ги шокираше фановите и им испрати порака

Холивудската актерка, Алиса Милано, на својот Инстаграм профил објави видео во кое ги покажа последиците од коронавирусот. Имено, Алиса сними колку коса изгубила по само едно чешлање.   View this […]