Ознака: Алисон Кери

Сцена

Мараја Кери има ГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ: Сестра и ја уапсија поради…

Отуѓената сестра на Мараја Кери е уапсена за проституирање во Њујорк.Алисон Кери, поранешна проститутка, и ХИВ-позитивна, наводно се вратила на старите навики во петокот, кога е уапсена во акцијата во […]