Ознака: алисон мек

Контроверзни фајлови

Медиумите молчат: Како апсењето на Алисон Мек откри трговија со деца за милијардери

Сестрите Бронфман  кои се во директна врска со фамилијата  Ротшилд донираа милиони на култот чии лидери, Алисон Мек и Кит Раниеер, беа обвинети за шверц со деца. Како што се […]