Ознака: алиша лин

Фото

Една мајка се пофалила со совршените веѓи од својата ќерка, но еден ДЕТАЉ ги разгневи родителите!

Амалија Бас сподели фотографија од својата мала ќеркичка Алиша Лин на Фејсбук и доби илјадници лајкови.Оваа фотографија предизвика и многу негативни коментари, а многумина веѓите на девојчето ги споредувале со […]