Ознака: али винсен

Живот

Отидов на масажа, се опуштив, а потоа почувствував нешто тврдо во меѓуножјето…

Таа била првата жена која победила на натпреварот по слабеење „Најголем губитник“, откако изгубила 50,8 килограми во ова ријалити.Али Винсент (41), поминала седум години во одржување на новата тежина, но […]