Ознака: Алмир Зукиќ

Сцена

Момчето кое ПЛАЧЕШЕ во Ѕвездите на Гранд си ја отвори душата: Социјален случај сум, живеев во куќа без струја, а девојките ме одбиваа бидејќи…

Алмир се огласи на Фејсбук и ја објави својата тажна животна приказна.Алмир Зукиќ е момче од Тузла кој оваа сабота се претстави во Ѕвездите на Гранд, а најверојатно на сите […]