Ознака: алонсо перез

Видео

ВИДЕО: Со голи раце ги скрши лисиците и избега од полициска станица!

Алонсо Перез (25) од Лас Вегас уапсен е и осомничен за убиството на 31-годишниот Мохамед Робинсон. Но, додека Перез бил во собата за испрашување, успеал да ги скрши лисиците и […]