Ознака: Алсин Левент

Сцена

Ова е човекот кој со автомобил го уби Шабан, младиот Турчин уште не е во затвор

Српскиот весник „Вечерње новости“ го откри идентитетот на возачот кој под дејство на алкохол ја предизвика сообраќајната несреќа во која загинаа Шабан Шаулиќ и Мирсад Кериќ. Се работи за 35-годишниот […]